Sprookjestheater

Hebben jullie het al gehoord? Dit najaar vieren we 100 jaar vrijeschool met een sprankelend Sprookjestheater! Aan dit initiatief van de Vrijeschool Zeeland gaan ook onze leerlingen meedoen! Hier lees je er alvast meer over, meer informatie volgt te zijner tijd.

headersprookjestheater-b4ba96b1

 

 

 

  • Hits: 22

Economieproject

Hier wordt hard gewerkt! Bij het economieproject zijn de achtste klassers in teams bezig om de marktdag (24 mei in Vlissingen) voor te bereiden. Wat gaan we verkopen en kunnen we het zelf maken? Bijvoorbeeld stroopwafels, koffie, scrunchies voor in je haar etc. We blijven 't nieuwsgierig volgen!

WhatsApp-Image-2019-05-15-at-0934281

 

 

 

  • Hits: 22

Twee zevende klassen na de zomervakantie!

Maurice Dechamps van CSW Bestevaêr meldt: "Op de informatieavonden en de open dag bleek een ruime belangstelling voor de vrijeschool. Dit vertaalde zich ook in het aantal aanmeldingen voor de brugklas van CSW Bestevaêr vrijeschool. We zijn verheugd te kunnen melden dat er voldoende aanmeldingen lijken te zijn voor twee brugklassen. Alle aanmeldingen moeten zoals altijd nog wel gecontroleerd worden op schooladvies en ondersteuningsbehoeften. Pas als dat gedaan is kunnen we elke leerling en zijn/haar ouders persoonlijk berichten of de plaatsing definitief is. Dat zal voor de meivakantie gebeuren."

CSW-Bestevaer-Vrijeschool

  • Hits: 90